O Firmie

Zakład Masarsko - Wędliniarski "PALA" S.C. S.W.T.P. PALA jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na rynku od 1996 roku. Od początku naszego istnienia przywiązujemy ogromną wagę, do jakości naszych wyrobów w oparciu o tradycyjne smaki znane nam od pokoleń.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami mięsa, przypraw i innych półproduktów, zaś przepisy na nasze wyroby czerpiemy ze starych tradycyjnych receptur, przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dbając, aby wyrób był najwyższej jakości o niepowtarzalnym smaku i mógł zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

Dzięki licznym inwestycjom oraz dotacji z Unii Europejskiej, w zakładzie sukcesywnie dokonywano szeregu modernizacji w przebudowę hali produkcyjnej, zakupiono nowoczesny sprzęt do produkcji oraz środki transportu. Naszą siłą jest również zespół fachowców posiadający wieloletnie doświadczenie, nastawiony na rozwój i pokonywanie coraz to trudniejszych wyzwań, aby sprostać wymaganiom klienta, czego efektem jest rozszerzenie oferty asortymentowej z kilku wyrobów garmażeryjnych do szerokiej gamy kiełbas i wędzonek. Świadomi zagrożeń, jakie mogą wystąpić w procesie produkcji wdrożyliśmy system jakości oparty na analizie zagrożeń i krytycznych punktach kontroli - HACCP. System ten pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów. Dodatkowo jesteśmy pod stałym restrykcyjnym nadzorem weterynaryjnym.

Przełomem w działalności firmy był pomysł na stworzenie przyzakładowego sklepu firmowego. Realizacja tego pomysłu znalazła swój finał w roku 2005 i ta inwestycja okazała się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Bardzo szybko pozyskaliśmy nowych indywidualnych klientów, nie tylko z najbliższych okolic i ich uznaniem cieszymy się do dziś. Stale rosnąca liczba odwiedzających nasz sklep konsumentów, skutecznie przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności naszej marki, dzięki czemu liczba smakoszy naszych wyrobów stale rośnie, dając nam poczucie zadowolenia i motywację do dalszego doskonalenia i rozwoju naszej firmy.

Idąc dalej naprzeciw potrzeb rynkowych wdrażamy kolejny pomysł, mianowicie obsługa masowych imprez w plenerze. Dysponujemy zapleczem i sprzętem grillowym oraz prężną młodą ekipą. W menu naszych produktów wchodzą pieczone kiełbaski, pieczona kaszanka z cebulką, grillowana karkówka i wiele innych przysmaków odpowiednich dla imprez dużego formatu odbywających się w otwartej przestrzeni.

Jesteśmy firmą mającą na celu przede wszystkim potrzeby klienta i jego zadowolenie a naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych wyrobów. Stale inwestujemy w rozwój naszego przedsiębiorstwa, poszerzamy asortyment jak również staramy się być bardzo elastyczni w procesie łańcucha dostaw, co jest naszym dużym atutem. Wysoka jakość, krótkie terminy realizacji zamówień i konkurencyjne ceny zdobyły szerokie uznanie naszych nabywców, co zaowocowało stałą współpracą z wieloma firmami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.